babka_ivanka (babka_ivanka) wrote in lugansk_lg_ua,
babka_ivanka
babka_ivanka
lugansk_lg_ua

Дніпровська морда потрібного розміру

У Дніпропетровській Області тепер новий губернатор! Ситуація у нашому гадюшнику така, що високі державні посади займають ті ж самісінькі бандюки, які там були завжди. З тими ж особистими якостями.

Блискуча кар'єра, рейдерство, кримінальна справа. Перед нами новий губернатор Дніпропетровської області. Запрізькою областю він деякий час теж керував. Працював у ЗМІ – як вішати лапшу – у курсі справи. Навіть нагороди мав за цю брудну та гидотну діяльність. Ось підфортило свого часу, що уникнув в'язниці. Тепер вийшов в люди - все як завжди.
[перевод на русский]Днепровская харя подходящего размера

В Днепропетровской области тепер новый губер! В нашем гадюшнике ситуация такова, что посты занимают те же саме бандюки, что и вчера. С теми же личными качествами.

Блестящая карьера, рейдерство, уголовное дело. Всё как у всех. Перед нами новый губернатор Днепропетровской области. Запорожской он тоже успел поруководить немного. Как промыть мозг знает непонаслышке – работал в СМИ. Даже награды есть. Фортануло чуваку – не посадили. Теперь вот в люди вышел опять. Встречайте.
Tags: #Євромайдан, Пидорасы, Пиздец, Политика, Преступления, ПриватБанк, Украина
Subscribe

Buy for 20 tokens
***
...
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments