mihailbrat (mihailbrat) wrote in lugansk_lg_ua,
mihailbrat
mihailbrat
lugansk_lg_ua

Між двох вогнів

Ще зовсім нещодавно я думався про наслідки перевороту, який стався рік тому. Хто забув, може подивитися[тут]
http://mihailbrat.livejournal.com/56141.html
.

І досі мене дуже хвилює питання: а заради чого стояли мої побратими рік тому? Невже, хтось задоволений результатом? Як можна радіти тому, що зараз відбувається в моїй країні? Так, можливо, раніше я не був задоволений діями і рішеннями нашого уряду, але якщо б я знав, до чого це все може призвести...

Те, що відбувається зараз - не піддається ніякому поясненню. Люди, що живуть в одній державі, просто ненавидять один одного. Подивіться, як зустрічають українських журналістів в Авдіївці.

                         

А все чому? Та тому, що народ збожеволів від болю та люті. А винна у всьому - наша влада. Адже саме вона зіштовхує лобами народ: змушує брати в руки зброю і йти проти своїх же. Так, саме змушує. Якщо б це все було на добровільній основі, то ніхто б не погрожував в’язницею. До речі, з в'язниці теж забирають народ.

І дуже шкода, що є такі, хто йде просто пограти у війну, як в комп'ютерну гру. Адже суть всього цього до них доходить тільки тоді, коли власна дупа під прицілом. Якщо є ті, у кого ще закриті очі на те, що відбувається, то відкрийте їх. З нинішньою владою - ми приречені. Невже вам подобається відправляти своїх синів на вірну смерть?

Війну ніхто не збирається припиняти. Якщо б цього, дійсно, хтось хотів, то вже давно б був МИР. А так, лише годують ОБІЦЯНКАМИ.Порошенко потім звалить за кордон і все. Начхати йому на життя людей. Подивіться, у що перетворилася наша країна? Хіба ми всі цього хотіли? Ніхто не допоможе нам, крім нас самих. Треба діяти, поки нас всіх на війну не забрали та не повбивали!

Для тих хто не розуміє українську мову[переклад тут]
Еще совсем недавно я размышлял о последствиях переворота, который случился год назад. Кто, забыл, может смотреть[тут]
http://mihailbrat.livejournal.com/56141.html

.


И до сих пор меня очень волнует вопрос: а ради чего стояли мои собратья год назад? Неужели, кто-то доволен результатом? Как можно радоваться тому, что сейчас происходит в моей стране?
Да, возможно, раньше я не был доволен действиями и решениями нашего правительства, но если бы я знал, к чему это все может привести…

То, что происходит сейчас – не поддается никакому объяснению. Люди, живя в одном государстве, просто ненавидят друг друга. Посмотрите, как встречают украинских журналистов в Авдеевке.

А все почему? Да потому, что народ просто обезумел от боли и ярости. А виновата во всем – наша власть. Ведь именно она сталкивает лбами народ: заставляет брать в руки автомат и идти против своих же. Да, именно заставляет. Если бы это все было на добровольной основе, то никто бы не угрожал тюрьмой. Кстати, из тюрьмы тоже забирают народ.

И очень жаль, что есть такие, кто идет просто поиграть в войну, как в компьютерную игру. Ведь смысл происходящего до них доходит только тогда, когда собственная задница под прицелом.

И, если есть те, у кого еще закрыты глаза на происходящее, то откройте их. С нынешней властью - мы обречены. Неужели вам нравится отправлять своих сыновей на верную смерть? И войну никто не собирается прекращать. Если бы этого, действительно, кто-то хотел, то уже давно бы это сделали. А так, только пичкают обещаниями.

Порошенко потом свалит заграницу и все. Начхать ему на жизни людей. Посмотрите, во что превратилась наша страна? Разве мы все этого хотели? Никто не поможет нам, кроме нас самих. Нужно действовать, пока на войну не забрали тебя или твоего близкого.Tags: Видео, Война, ДОНЕЦК, Добровольцы, Донбасс, Донецкая Народная Республика
Subscribe

Buy for 20 tokens
***
...
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments